Eko Life oferuje pełen pakiet ubezpieczeń – od następstw nieszczęśliwych wypadków, na życie, mieszkanie, OC czy AC. Większość z nich jest dobrowolna, jednak OC jest w tym przypadku wyjątkiem. Każdy kierowca, posiadający własny samochód powinien je wykupić, aby móc bezpiecznie poruszać się swoim pojazdem. Oczywiście każdy przed wykupieniem tego typu usługi zastanawia się, jak obliczyć ubezpieczenie auta.

To niejednoznaczna kwestia, ponieważ cena zależy od wielu czynników:

 • – marki i modelu samochodu (cena przypisywana jest do konkretnego pojazdu, a nie właściciela),
 • – pojemności silnika (im większa, tym wyższa składka),
 • – przebiegu (im większy, tym wyższa składka),
 • – daty urodzenia właściciela (młodzi spłacają wyższe składki),
 • – miejsca zamieszkania (jeśli statystyka pokazuje, że w danym rejonie jest duży współczynnik wypadków, ubezpieczenie będzie w tym przypadku droższe),
 • – stanu cywilnego (osoby posiadające dzieci z reguły jeżdżą bezpieczniej, więc stawka jest niższa).

  Cennik ubezpieczeń

  To wszystko sprawia, że pytanie o to, jak wyliczyć OC, stawia wiele trudności. Możemy jedynie zwrócić uwagę na to, w jakiej sytuacji się znajdujemy, które warunki spełniamy, aby móc się przygotować, jednak nikt nie jest w stanie prawidłowo ocenić, jak obliczyć OC. W tej kwestii najlepiej zwrócić się do specjalistów – Eko Life weźmie pod uwagę wszystkie czynniki wpływające na wysokość stawki, specjaliści wytłumaczą, skąd wzięła się ta kwota, ponieważ wiedzą, jak rzetelnie obliczyć składkę OC.

  Znając jedynie pewne zasady, jesteśmy w stanie po trosze odpowiedzieć na pytanie, jak wyliczyć OC samochodu – wiemy, że jako młodzi, niedoświadczeni kierowcy zapłacimy więcej, wiemy, że im większy przebieg, tym większa szansa na wypadek, a tym samym składka będzie wyższa. Jednak dokładną kwotę może podać dopiero ubezpieczyciel – Eko Life oferuje tutaj korzystne stawki i atrakcyjne warunki umowy. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą na inne ubezpieczenia – w pakiecie zawsze korzystniej.

.